Padėkos vakaras progimnazijoje

Atnaujinta: Ketvirtadienis, 07 birželio 2018

Padėkos vakaras progimnazijoje - ypatinga šventė. Švenčiame ją pačiu nuostabiausiu metų laiku, kai viskas žaliuoja ir žydi, dviejų gražiausių švenčių- Motinos ir Tėvo dienos sandūroje.

Gegužės 31-osios vakaras, taip nekasdieniška, gera ir jauku, kai šventiškai papuoštoje aktų salėje šalia draugų, mokytojų yra ir mama, ir tėtis, močiutė, smalsiu žvilgsniu besidairanti sesė ar brolis. Tą vakarą džiaugėsi ne vienas mokinys, besiruošiantis, atrodytų, labai paprastam, tačiau tą vakarą ypatingam veiksmui- padėkai.
Vakaro vedėjai kalbėjo apie tai, kaip svarbu mokėti džiaugtis kiekviena akimirka, kaip dažnai nerandam šiltų žodžių, nemokam pasakyti tėvams, mokytojams, kaip juos mylime, nesugebam padėkoti už jų meilę, rūpesčius, pasiaukojimą. Vakaro metu, atvirai, žodžiais, dainomis, šokiais buvo išsakyti mokinių jausmai ir mintys.
Progimnazijos direktorė Sigita Jonaitienė didžiavosi laimingais, puikiai besimokančiais, atkakliai savo tikslų siekiančiais mokiniais. Tą vakarą padėkos raštus įteikė pažangiausiems mokiniams, rajono olimpiadų, konkursų prizininkams, šeimoms aktyviai dalyvaujančioms progimnazijos veikloje, tėvams už vaiko motyvavimą tikslo siekimui, mokytojams, už mokinių pasiekimus ir progimnazijos vardo garsinimą rajone.
Padėkos vakaras neprailgo. Jis dar tvirčiau suvienijo, priminė, kad žmogus be šeimos kaip medis be šaknų.