Visiems kartu - labai smagu

Atnaujinta: Ketvirtadienis, 04 spalio 2018
Paririnkite šrifto dydį:

Simono Daukanto progimnazijos bendruomenė rugsėjo 26 dieną pažymėjo Europos kalbų dieną. Netradicinio ugdymo dienos tikslas- pagilinti žinias apie Europos sąjungą, siejant mokomuosius dalykus su mokinių sociokultūrine patirtimi.

Rusų kalbos mokytoja metodininkė G. Macienė, šio renginio organizatorė, pakvietė mokinius dalyvauti įvairiose veiklose. Vaikai spalvino žaismingus žmogeliukus- Europos sąjungos vėliavas, apskaičiavo Europos valstybių bendrą plotą, atliko testą apie Europos sąjungą, dainavo karaoke dainas, kūrė žodžių piramidę, šoko šiuolaikinius šokius ,,Just dance“. Europos žemėlapyje kiekvienas mokinys pažymėjo vietą, kur norėtų gyventi. Smagu, kad daug vaikų pasirinko savo gimtąjį kraštą. Geriausiai užduotis atliko ir dovanėlėm apdovanotos 8 klasės ,,Spurgyčių“, ,,Trikalbių“ ir 6 klasės ,,Teletabių“ komandos.
Šiose veiklose atsiskleidė mokinių gebėjimai, kūrybiškumas, socialinė branda. O svarbiausia, pasak progimnazijos direktorės Sigitos Jonaitienės, mokinių veidai švytėjo nuo šypsenų, gerų emocijų, noro pažinti bei patirti.
Jaunųjų žurnalistų informacija