Rajono mokyklų direktorių ir jų pavaduotojų vizitas

Atnaujinta: Antradienis, 04 gruodžio 2018
Paririnkite šrifto dydį:

Lapkričio mėn. pabaigoje progimnazijoje lankėsi gausus būrys svečių: Kretingos rajono švietimo įstaigų direktoriams ir skyrių vedėjams organizuotas posėdis „Kretingos Simono Daukanto progimnazija. Kur link?“, o direktorių pavaduotojai ugdymui dalyvavo organizuotoje metodinėje dienoje „Mokyklos vizitinė kortelė. Kretingos Simono Daukanto progimnazija“.


Svečiai klausėsi pranešimų: „Simono Daukanto progimnazijos kaita ir patirtys“ (Sigita Jonaitienė, direktorė), „Mokyklos naujakuriai: ikimokyklinis ugdymas“ (Veronika Kerinienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui), „Integruoto ugdymo galimybės: mokytojų sėkmės istorijos“ (Vida Garjonienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui), „Su Daukantu auginame Lietuvą“ (Sigita Dirmeitienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė).
Vadovai apžiūrėjo progimnazijos edukacines erdves, lankėsi ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse, Simono Daukanto edukaciniame kabinete, bendravo su mokytojais, pasidžiaugė mokinių Kalėdų motyvais puošiamais langais. Per kavos petrauką susirinkusieji dalinosi savo įspūdžiais, aptarė švietimo aktualijas, vaišinosi progimnazijos pedagogų gardžiais keptais pyragais.
Prisiminimui apie Simono Daukanto progimnaziją kiekvienam dalyviui įteikta dovana – aplankas „Kretingos Simono Daukanto vizitinė kortelė”