Laisvės laužas Lietuvos gynėjams

Atnaujinta: Pirmadienis, 14 sausio 2019
Paririnkite šrifto dydį:

„Nedidelė Lietuva šiomis dienomis vėl tapo didelė. Ją iškėlė ir išaukštino žuvusiųjų didvyriškumas, dvasios stiprybė, laisvės meilė. O Lietuva iškelia ir išaukština savo gynėjus, dar sykį patvirtindama, kad nemirtingumą ir amžiną šlovę suteikia tiktai TĖVYNĖ“– šiais Justino Marcinkevičiaus žodžiais sausio 11 dieną progimnazijos direktorė ir mokinių taryba sutelkė visą bendruomenę prie tradiciškai uždegto Laisvės laužo.

Žuvusiuosius pagerbė ir Laisvę šventė priešmokyklinio ir pradinio ugdymo šokėjai, 5-8 klasių mokiniai dainavo patriotines dainas, ėjo ratelius, o savanorės vaišino karšta arbata. Darželio grupės vaikučiai su auklėtojomis, kaip ir visa Lietuva, uždegė žvakutes ir paminėjo Sausio 13– ąją. Per antrą pilietiškumo ugdymo dienos „Atmintis gyva, nes liudija“ pamoką mokiniai dar kartą prisiminė Sausio 13–osios įvykius ir juos įprasmino kūrybiniais darbeliais.