Į Strazdanijos šalį su nemenku laimėjimų ir sėkmių kraičiu

Atnaujinta: Sekmadienis, 16 birželio 2019

Birželio 6 dieną Simono Daukanto bendruomenė spalvotą pievą primenančioje aktų salėje kartu su žaismingais Padėkos dienos vedėjais Nuku ir Nuke atvėrė tris stebuklingas skryneles. Jose slypėjo LOBIS. Tai progimnazijos pirmūnai, olimpiadų bei konkursų laimėtojai, šauniausi mokiniai ir jų mokytojai.

Šiemet, pasak progimnazijos direktorės Sigitos Jonaitienės, mokiniai tapo prizininkais net 19-oje įvairių konkursų. Pasaulio piešinių konkurse Japonijoje laimėtas bronzos medalis, respublikiniame konkurse ,,Skaitau Simoną Daukantą“ I ir II vietos, respublikiniame žemaitiškos kūrybos konkurse- III vieta, respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse ,,Kūrėjo kodas“ – III vieta, Žemaitijos regiono skaitymo konkurse „Kalbu žemaitiškai“ – III vieta, rajoninėse lietuvių kalbos, anglų kalbos, istorijos „Lietuva ir pasaulis viduramžiais“, matematikos, muzikos olimpiadose, konkursuose ,,Raštingiausias pradinukas“, meninio skaitymo, „Mano plunksnelė 2019“, „Keliauk saugiai ir būk matomas“, „Saugok gamtą, taip išsaugosi ir save“, „Mes prieš korupciją“ ir kt. laimėtos 9 pirmos vietos, 8 antros, 7 trečios vietos.
Nuoširdžiai padėkota ir iniciatyvių tėvų klubo pirmininkei Daliai Gudauskienei. Jos suburti tėveliai šiais mokslo metais pažėrė nemažai idėjų, kurios sutelkė bendrai veiklai visą bendruomenę.
Šventės metu savo veiklą pristatė neformaliojo švietimo būreliai. Vieni dainavo ir pasakojo tik žemaitiškai, kiti šoko ir grojo skudučiais, treti savo darbus eksponavo informatyviuose stenduose.
Į vasarą, Strazdanijos šalį, kurioje saulė dovanoja vaikams strazdanėles, atsisveikindami iki rudens palydėjo renginio vedėjai Nukas (pirmokas Gustas Gedminas) ir Nukė (šeštokė Dominyka Gudauskaitė) bei organizatoriai S. Jonaitienė, V. Garjonienė, D. Beivydienė, S. Dirmeitienė, R. Grikšienė, S. Geležinienė.
Jaunųjų žurnalistų informacija