Reikalingi mokytojai nuo 2019 m. rugsėjo 1 d.

Atnaujinta: Sekmadienis, 09 birželio 2019
Paririnkite šrifto dydį:

Kretingos Simono Daukanto progimnazijai 2019-2020 m. m. nuo rugsėjo 1 d. reikalingi:

  • meninio ugdymo mokytojas dirbti 0,5 etatu pagal terminuotą darbo sutartį;
  • rusų kalbos mokytojas (10 val.) neterminuota darbo sutartis;
  • anglų kalbos mokytojas (6 val.) terminuota darbo sutartis;
  • ikimokyklinio ugdymo mokytojas dirbti 1 etatu pagal neterminuotą darbo sutartį.

Privalumai:
• darbo patirtis;
• ne žemesnė nei vyresniojo mokytojo kvalifikacinė kategorija;
• buvusių darboviečių rekomendacijos.
Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:
1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
4. gyvenimo aprašymą;
5. pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.
Dokumentus siųsti iki 2019 m. birželio 21 d. įskaitytinai el. pašto adresu. Pretendentai dokumentus pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku adresu Palangos g. 25, Kretinga LT-97122 arba skanuotus dokumentus elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Apie pokalbių laiką informuosime asmeniškai. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną. Daugiau informacijos rasite progimnazijos interneto svetainėje www.daukantomokykla.lt ir tel. +37062603480.

------------------------------------------------------

Kretingos Simono Daukanto progimnazijai 2019-2020 m. m. nuo rugsėjo 1 d. reikalingi:

  • mokytojo padėjėjas dirbti 1 etatu pagal terminuotą darbo sutartį;
  • specialus pedagogas dirbti 1 etatu pagal terminuotą darbo sutartį.

Privalumai:
• darbo patirtis;
• buvusių darboviečių rekomendacijos.
Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:
1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
4. gyvenimo aprašymą.
Pretendentai dokumentus pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku adresu Palangos g. 25, Kretinga LT-97122 arba skanuotus dokumentus elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Dokumentus pateikti iki 2019 m. birželio 21 d. imtinai. Apie pokalbių laiką informuosime asmeniškai. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną. Daugiau informacijos rasite progimnazijos interneto svetainėje www.daukantomokykla.lt ir tel. +37062603480.