Reikalingas tikybos mokytojas nuo 2019 m. rugsėjo 1 d.

Atnaujinta: Sekmadienis, 30 birželio 2019
Paririnkite šrifto dydį:

Kretingos Simono Daukanto progimnazijai 2019-2020 m. m. nuo rugsėjo 1 d. reikalingas

  • dorinio ugdymo (tikybos) mokytojas (11 val.) terminuota darbo sutartis.

Privalumai:

• darbo patirtis;
• ne žemesnė nei vyresniojo mokytojo kvalifikacinė kategorija;
• buvusių darboviečių rekomendacijos.
Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:
1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
4. gyvenimo aprašymą;
5. pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.
Dokumentus siųsti iki 2019 m. rugpjūčio 10 d. įskaitytinai el. pašto adresu. Pretendentai dokumentus pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku adresu Palangos g. 25, Kretinga LT-97122 arba skanuotus dokumentus elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Apie pokalbių laiką informuosime asmeniškai. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną. Daugiau informacijos rasite progimnazijos interneto svetainėje www.daukantomokykla.lt ir tel. +37062603480.