Rugsėjo 1-ąją progimnazija pradeda jubiliejinius metus

Atnaujinta: Ketvirtadienis, 01 gruodžio 2016
Paririnkite šrifto dydį:

Rugsėjo 1-oji kasmet suvirpina jauno ir seno širdis ne tik įvairiaspalviais kardeliais, bet ir vaikystės prisiminimais... 
Simono Daukanto bendruomenei šis rugsėjis ypatingas - šiais mokslo metais mokykla švęs 50-ąjį jubiliejų ir viskas, kas progimnazijoje vyks gražaus ir svarbaus, bus skirta šiai datai paminėti.

Pasipuošę naujomis mokyklinėmis uniformomis daukantiečiai suformavo simbolinį 50-tuką ir kvietė tėvelius, vaikus bei mokytojus pasidžiaugti atsinaujinusiomis mokyklos edukacinėmis erdvėmis ir savo laimėjimais: įteikta sportiškiausios klasės taurė septintokams, padėkota Moksleivių dainų šventės dalyviams bei mokytojoms J. Leščiauskienei ir D. Beivydienei. Ši rugsėjo pirmoji ypatinga ir progimnazijos direktorei Sigitai Jonaitienei. Ji pirmą kartą sveikino pagausėjusį priešmokyklinukų būrį, pirmokėlius ir kitus bendruomenės narius. Ta proga direktorė papasakojo istoriją apie sakalą ir linkėjo patikėti, kad visi turi sparnus, kad visi gali pasiekti ko nori ir kad visi mokykloje gali būti laimingi.