Esame „Sąžiningumo mokyklų tinklo nariai“

Atnaujinta: Pirmadienis, 31 liepos 2017
Paririnkite šrifto dydį:

„Sąžiningumo mokyklų tinklas“ yra nauja iniciatyva, prasidėjusi 2014 metų gruodį. Šios iniciatyvos tikslas – suteikti Lietuvos mokykloms, puoselėjančioms sąžiningumo ir skaidrumo vertybes kasdieniniame mokinių gyvenime, galimybę lengviau planuoti ir įgyvendinti sąžiningumo iniciatyvas, surasti bendraminčius bei dalintis geraisiais pavyzdžiais.

„Sąžiningumo mokyklų tinklas“ pradėjo veikti 2014 m. gruodžio 9-ąją, minint Tarptautinę antikorupcijos dieną. Šiuo metu jau 108 Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklos ir profesinio mokymo įstaigos iš 64 Lietuvos miestų bei miestelių siekia daugiau sąžiningumo bei skaidrumo. Mūsų progimnazija taip pat įsitraukė į sąžiningumo mokyklų tinklą ir stengiasi aktyviai puoselėti sąžiningumo kultūrą.

Sąžiningumo mokyklų tinklas kuriamas „Transparency International“ Sekretoriato, Prancūzų instituto Lietuvoje bei Jungtinės Karalystės ambasados Lietuvoje finansinės pagalbos dėka. Sekite „Sąžiningumo akcijos“ naujienas  Facebook paskyroje #benusirasinejimo