Susitikimas su būsimais mokiniais ir jų tėveliais

Atnaujinta: Pirmadienis, 31 liepos 2017
Paririnkite šrifto dydį:

Progimnazijai svarbu, kaip kitais mokslo metais adaptuosis priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir 4 klasių mokiniai, todėl sausio 17–18 d. Simono Daukanto progimnazijos aktų salėje organizuoti susitikimai su būsimaisiais 1 ir 5 klasių mokiniais ir jų tėvais.

Juos šokiais ir dainomis žemaičių kalba pasitiko etninio būrelio „Žemaite“ nariai. Gausus jų būrys susidomėję išklausė direktorės Sigitos Jonaitienės pristatymo apie progimnazijos kultūrą ir jos vertybes. Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Vida Garjonienė ir Judita Leščiauskienė vaizdžiai pristatė progimnazijoje vykdomas veiklas. Susirinkusieji susipažino su progimnazijos prioritetais, vizija, misija, vertybėmis, ugdymo proceso organizavimu, noriai bendravo su vadovais, dalykų mokytojais, būsimaisiais klasių auklėtojais, kurie išsamiai atsakė į pateiktus klausimus, apžiūrėjo progimnazijos atnaujintas ugdymo (si) erdves. Nuoširdus susitikimas buvo abipusiai naudingas, informatyvus ir pozityvus.