Konkurso „Ateik. Sužinok. Varžykis" nugalėtojai

Atnaujinta: Antradienis, 16 gegužės 2017
Paririnkite šrifto dydį:

Savaitės „Be patyčių" metu Kretingos Marijono Daujoto pagrindinėje mokykloje vyko rajoninis prevencinis renginys 7-8 klasių mokiniams „Ateik. Sužinok. Varžykis".

Konkurso tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi policijos veikla, siekiant apsaugoti vaikus nuo nusikalstamų veikų ir administracinių teisės pažeidimų. Kretingos Simono Daukanto progimnazijai atstovavo 7 klasės mokiniai: Domantas Korsakas, Kajus Kutelis ir 8 klasės mokiniai: Kostas Lubys, Kipras Melnikovas, Vilius Kasinskas, bei du tėveliai. Konkurse mokiniams teko varžytis su aštuoniomis Kretingos rajono mokyklomis. Kretingos rajono policijos komisariato pareigūnai parengė pirmąją konkurso dalį, per kurią dalyviams teko įveikti užduotis, susijusias su teisinėmis žiniomis bei policijos veikla. Kai kurias užduotis komandos turėjo atlikti, panaudodamos planšetinius kompiuterius. Antajame konkurso etape komandoms teko įveikti sportines užduotys. Progimnazijos mokinių komanda iškovojo I vietą. Mokiniams įteiktas prizas dviejų valandų boulingo žaidimas, padėkos raštai, bei atminimo dovanos.
Parengė: socialinė pedagogė Diana Anužienė