Rajono 5–7 klasių mokinių dailės olimpiada

Atnaujinta: Sekmadienis, 28 balandžio 2019
Paririnkite šrifto dydį:

Vasario 27 dieną vyko Kretingos rajono 5–7 klasių mokinių dailės olimpiada. 5–7 klasių mokinių grupėje dalyvavo 12 mokinių.

Vertinimo komisijos sprendimu mokiniams skirtos nominacijos:

  • Nominacija už kompozicinį sprendimą darbe – Dominykai Gudauskaitei, Kretingos Simono Daukanto progimnazijos 6a klasės mokinei. Mokinę olimpiadai rengė dailės mokytoja metodininkė Živilė Sabaliauskaitė.
  • Nominacija už novatoriškumą darbe – Elijui Tarvydui, Kretingos Simono Daukanto progimnazijos 7 klasės mokiniui. Mokinį olimpiadai rengė dailės mokytoja metodininkė Živilė Sabaliauskaitė.
  • Nominacija už tautiškumo atskleidimą darbe – Viktorijai Rutonytei, Kretingos Simono Daukanto progimnazijos 7 klasės mokinei. Mokinę olimpiadai rengė dailės mokytoja metodininkė Živilė Sabaliauskaitė.

SVEIKINAME mokinius ir juos parengusią mokytoją Živilę Sabaliauskaitę.