2% parama progimnazijai

Atnaujinta: Šeštadienis, 14 balandžio 2018
Paririnkite šrifto dydį:

Mieli Kretingos Simono Daukanto progimnazijos mokinių tėveliai, darbuotojai, mūsų bičiuliai, visi švietimui neabejingi žmonės!

 

Kiekvienais metais džiaugiamės, kad esate aktyvūs mūsų progimnazijos bendruomenės nariai, rėmėjai, kad Jums rūpi mokinių, klasės, visos progimnazijos reikalai. Esame ypač dėkingi už supratingumą, geranorišką bendradarbiavimą ir nuoširdų norą padėti kurti vaikams jaukesnę, saugesnę ir modernesnę mokymosi aplinką, sudominti juos mokslu ir technologijomis. Kiekvieno Jūsų širdies sprendimas skirti pajamų mokesčio dalį (2%) - džiaugsminga dovana, kuri kiekvienais metais panaudojama mūsų proginazijos vykdomose veiklose ir lemia jų įgyvendinimo sėkmę. Maži, geri darbai gimdo didelius ir gražius pokyčius. Paraginkite tai padaryti ir savo draugus bei pažįstamus. Jūsų investicija tikrai bus pelninga Jums ir naudinga progimnazijai.

Nusprendę suteikti paramą progimnazijai, užpildykite nustatytos FR0512 formos (versija 03) prašymą. Šiais metais, norint paremti progimnaziją 2 procentų pajamų mokesčio dalimi, reikia elektroniniu būdu deklaruoti pajamas už 2017 metus (forma GMP 308). Tik deklaravus pajamas (jei yra tokia prievolė), bus vykdomas Jūsų prašymas dėl 2 procentų sumos pervedimo progimnazijai. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų. Prašymas pervesti 2 procentus pajamų mokesčio sumos turi būti pateiktas iki 2018 metų gegužės 1 dienos.

 

Kretingos Simono Daukanto progimnazijos rekvizitai:

Kretingos Simono Daukanto progimnazija
Adresas: Palangos g. 25, Kretinga
Įmonės kodas: 190284487

 Ačiū už Jūsų sąmoningumą ir atsakingumą!

Su pagarba
direktorė Sigita Jonaitienė