Pagrindinio ugdymo programos I dalis

Atnaujinta: Antradienis, 27 lapkričio 2018
Paririnkite šrifto dydį:

Paslaugos aprašymas:


Pagrindinio ugdymo paskirtis – suteikti asmeniui dorinės, sociokultūrinės ir pilietinės brandos pagrindus, bendrąjį raštingumą, technologinio raštingumo pradmenis, ugdyti tautinį sąmoningumą, išugdyti siekimą ir gebėjimą apsispręsti, pasirinkti ir mokytis toliau.
Pagrindinis ugdymas teikiamas mokiniui, įgijusiam pradinį išsilavinimą, ir vykdomas pagal šešerių metų pagrindinio ugdymo programas.       

Pagrindinio ugdymo programų pirmoji dalis apima ketverių metų pagrindinio ugdymo tarpsnį (58 klasės).

Pagrindinio ugdymo programų pirmoji dalis įgyvendinama vadovaujantis Pagrindinio ugdymo programos aprašu, Pagrindinio ugdymo bendrosiomis programomis, bendraisiais ugdymo planais, kuriuos tvirtina Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministras.

Ugdymas gali vykti ir už progimnazijos ribų: muziejuose, parkuose ir kt., koreguojant ugdymo procesą. 

Mokymosi aplinka turi sudaryti galimybes mokinių aktyviam ugdymui, mokymuisi individualiai ir įvairaus dydžio grupėmis, praktinei, eksperimentinei, teorinei ir kitokiai veiklai. 
Mokytojams sudarytos galimybės dirbti inovatyviai, naudojant šiuolaikines mokymo technologijas: spartesnį internetą, intranetą, interaktyviąsias lentas, kompiuterius, modernią kabinetų ir klasių įrangą, biblioteką ir kt.


Aprašymas interesantui:

informacija teikiama tel. 8 626 03 480 arba e. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.