Tęstinis rusų kalbos projektas

Atnaujinta: Sekmadienis, 04 rugsėjo 2016
Paririnkite šrifto dydį:

Balandžio 13 dieną Kretingos Simono Daukanto progimnazijoje vyko tęstinis rusų kalbos projektas „Mokomės bendraudami“.

Šių metų projekto tema - „Mokykla“. Į renginį susirinko net 9 Kretingos rajono mokyklų komandos: Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazija, Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos, Simono Daukanto progimnazijos, Kretingos rajono Baublių mokyklos – daugiafunkcio centro, Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio pagrindinės mokyklos, Kretingos rajono Grūšlaukės pagrindinės mokyklos, Kretingos rajono Kartenos mokyklos - daugiafunkcio centro, Kretingos rajono Darbėnų gimnazijos ir Kretingos rajono Salantų gimnazijos.
Šiais metais renginį organizavo ir užduotis rengė Simono Daukanto progimnazijos ir Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos vyresnioji rusų kalbos mokytoja Genovaitė Macienė ir Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos III klasės gimnazistai (Greta Kusaitė, Evelina Momkutė, Aivaras Valužis). Šis renginys - tai gimnazistų metinis projektinis darbas.
Renginio metu 7-8 klasių mokiniai parodė savo iš anksto paruoštus prisistatymus, sumaniai ir išradingai atliko pateiktas užduotis: dėliojo sakinius iš atskirų žodžių, piešė mokytojus, aptarė mokyklines uniformas, laisvalaikį pertraukų metu, šoko, dainavo, žiūrėjo filmukus.
Renginį pradėjusi Simono Daukanto progimnazijos direktorė Sigita Jonaitienė pabrėžė, kad gausus mokyklų dalyvavimas projekte atspindi geros mokyklos bruožus, kad dažnai mokyklos konkuruoja, yra reitinguojamos, bet labai smagu matyti, kai jos draugiškai dirba, bendrauja, malonu matyti linksmas ir patenkintas vaikų akis.
Vertindami mokinių ir mokytojų pastangas ir įdėtą darbą ruošiantis projektui, galime teigti, kad „Mokykla – tai ne tik sienos, pamokos ir pertraukos. Mokykla – tai sielos darbas ir džiaugsmas, ir liūdesys, ir rūpestis.“