Padėkojo tėvams ir vaikams

Atnaujinta: Sekmadienis, 04 rugsėjo 2016
Paririnkite šrifto dydį:

Gegužė – paukščių klegesio, pumpurų sprogimo, žiedų sklaidos, visos augmenijos suvešėjimo mėnuo. Gegužė - metas, kada nuskamba paskutinis skambutis dvyliktokams... Gegužė - metas, kada visi susirenka draugėn padėkoti už nuveiktus darbus, pasiektus rezultatus.

Kretingos S. Daukanto progimnazijos bendruomenė penktadienio vakarą tėvelius ir vaikus sukvietė į Padėkos vakarą - koncertą. „Puiku, kad yra tokia diena, kai stabteli ir pasvarstai, kas nuveikta ir ką dar gali nuveikti, kam ir už ką padėkoti. Šiandien tokia diena, kai iš visos širdies jums norime tarti ačiū. Ačiū mokytojui, kuris atradęs savo pašaukimą savo darbu skleidžia pažinimo džiaugsmą. Ačiū tariame mokiniui, be kurio nebūtų mokyklos, o mokyklos pažangos nebūtų be kiekvieno iš jūsų pažangos... Ačiū tėveliams už rūpestį ir supratimą, gerą žodį ir šypsenas. Ačiū, kad esate su mumis“- šventę pradėjo mokytoja Judita Leščiauskienė.
Visus su švente pasveikino progimnazijos direktorė Sigita Jonaitienė, mokyklos tarybos pirmininkas Ramūnas Korsakas.
Progimnazijos direktorės padėkomis apdovanotos mokytojos: Regina Katkuvienė, Astra Lasienė, Vaclova Pukelienė, Vida Garjonienė. Tą vakarą direktorės padėkomis buvo apdovanoti ir mokiniai už pasiekimus rajono ir respublikos konkursuose bei olimpiadose, labai gerą mokymąsi, už garbingą poelgį, už individualią pažangą, už sportinius laimėjimus.


Padėkos vakare savo pasirodymais džiugino neformalaus ugdymo būreliai: muzikos studija „Raktas“, skudučių ansamblis (vadovė Daiva Beivydienė), mergaičių šokių grupė (vadovė Judita Leščiauskienė), „Žemaite“ (vadovė Sigita Dirmeitienė), „Silvija ir grupė“ (vadovė Silvija Katkutė – Geležinienė), „Žemaitukai“ (vadovė Rasa Marciulevičienė).
Visi mes - tarsi vieno didelio medžio žiedynai: vieni tik kraunantys pumpurus, kiti jau pradedantys skleisti žiedus... Ir taip bus visada: iš pumpuro – į žiedą, iš vaikystės – į jaunystę, iš mažos svajonės – į didelį išsipildymo kelią...
Padėkos vakaras baigėsi, tačiau ateityje visų dar laukia daug gražių akimirkų progimnazijoje...
Sigita Dirmeitienė
lietuvių kalbos mokytoja metodininkė