Paroda „Šilko gėlės"

Atnaujinta: Pirmadienis, 31 liepos 2017
Paririnkite šrifto dydį:

Progimnazijoje veikia Dienos veiklos centro lankytojų tapybos ant šilko darbų paroda „Šilko gėlės“.

Menas, gydymas, meditacija... tai tik maža dalelė to, ką galima pasakyti ir suvokti apie tapybą ant šilko. Teptuku ant šilko mes galime išreikšti gyvenimo džiaugsmą, ramybę, palaimą, perteikti lietų, lapų šlamėjimą, šviesą... Kiekvienas šilko kūrinys yra unikalus ir persmelktas subtilaus jausmo. Tapyba ant šilko – tai meno sanatorija, atvira visiems. Čia nereikia menininko įgūdžių, o tik truputėlio drąsos, tikėjimo savimi, noro kurti ir dalintis tuo, kaip matome pasaulį.
Šie DIENOS VEIKLOS CENTRO lankytojų darbai įprasmina Almos Janulevičienės (1962 – 2012) šviesų atminimą. Alma atrado tapymą ant šilko, susidūrusi su sunkia onkologine liga. DVC dėkoja Almai Janulevičienei už padovanotas priemones tapymui ant šilko. O progimnazijos bendruomenė dėkoja DIENOS VEIKLOS CENTRUI už suteiktą galimybę pasidžiaugti šiais nuostabiais darbais.