Tas nuostabus bendrumo jausmas

Atnaujinta: Pirmadienis, 10 rugsėjo 2018
Paririnkite šrifto dydį:

Progimnazijos bendruomenė pasitinka naujus mokslo metus pakiliai ir viltingai, tikėdama, kas viskas tik į gera.

Darbuotojų susirinkimo ir mokytojų tarybos posėdžio metu susirinkusieji darbo grupėse diskutavo apie esamus iššūkius ir lūkesčius, teigdami, kad startuojanti etatinio mokytojų darbo apmokėjimo tvarka mokytojams suteiks daugiau stabilumo ir saugumo, o atlygis už darbą bus socialiai teisingesnis.
Taip pat lopšelio-darželio ,,Voveraitė“ prijungimas prie progimnazijos prisidės prie teigiamų pokyčių joje ir sutelks bendruomenę bendrų tikslų įgyvendinimui, ves visus prie nuoširdaus ir atviro bendravimo bei kolegialaus bendradarbiavimo, prie mokytojo profesijos prestižo atkūrimo ir mokinių pasiekimų gerėjimo. Puikių darbo rezultatų, geros nuotaikos dirbant komandose, gražių ir didingų idėjų, iniciatyvių ir sėkmingų, šaunių ir laimingų mokinių aplink.
Su naujais mokslo metais, su naujų darbų pradžia!