Matematinio mąstymo ir problemų sprendimo gebėjimų diena

Atnaujinta: Sekmadienis, 28 balandžio 2019
Paririnkite šrifto dydį:

Kovo 29 d. Simono Daukanto progimnazijoje vyko 5-8 klasių mokinių ugdymo diena „Matematinio mąstymo ir problemų sprendimo gebėjimų diena".

Ją organizavo matematikos mokytoja metodininkė N. Andriuškytė. Mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose: 5-6 klasių mokiniai kūrė tangramas, jiems užduotis padėjo atlikti aštuntokai. 7 klasės mokiniai vykdė projektą „Pažink savo klasės draugus", 8 klasės mokiniai vykdė projektą „Ornamentai". Po atlikto darbo mokyklos vestibiulyje penktokai ir šeštokai iškabino tvarkingiausiai ir tiksliausiai sukurtas tangramas, kad visa bendruomenė galėtų pasidžiaugti jų darbeliais.
Gerai nusiteikę 5-8 klasių mokiniai tęsė darbą progimnazijos kieme. Nustatinėjo pažymėtų medžių aukštį bei amžių.
7–8 klasių projektinių darbų ir 5-8 klasių medžių matavimo rezultatai bus pristatyti birželio mėnesį per projektinių darbų pristatymo dieną.
Jaunųjų žurnalistų informacija