I vieta vaikų futbole 5x5

Atnaujinta: Sekmadienis, 09 birželio 2019
Paririnkite šrifto dydį:

Gegužės 10 d. Kretingos rajono Kartenos mokykloje-daugiafunkciame centre vyko Kretingos rajono priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų sportinių žaidynių varžybos „Vaikų futbolas 5x5“. Varžybose dalyvavo septynios priešmokyklinio ugdymo vaikų komandos iš Kretingos lopšelio-darželio „Pasaka“, lopšelio-darželio „Žilvitis“, lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, mokyklos-darželio „Žibutė“, Simono Daukanto progimnazijos, Kurmaičių pradinės mokyklos ir Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro.

Varžybas vykdė ir joms teisėjavo Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro kūno kultūros mokytojas Marius Meškauskas, jam talkino 8-os ir 10-os klasės mokiniai N. Gelumbickas, K. Kniukšta ir R. Lukauskas.

Susirinkęs gausus būrys vaikų turėjo puikią galimybę sportuoti ir judėti gryname ore.

Dalyvavusioms komandoms buvo įteikti Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro Padėkos raštai, o laimėtojams – Diplomai.

Vaikų futbolo 5x5 varžybų rezultatai:

1 vieta – Kretingos Simono Daukanto progimnazijos komanda;
2 vieta – Kretingos lopšelio-darželio „Pasaka“ komanda;
3 vieta – Kretingos lopšelio darželio „Žilvitis“ komanda.