Darbuotojai

Atnaujinta: Antradienis, 02 balandžio 2019
    • Vyriausioji buhalterė: Violeta Maskoliūnienė. Tel.: +370 (657) 70774, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
    • Raštinės vedėja: Audrutė Kryžienė. Tel.: +370 (626) 03480, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
    • Vyresnioji logopedė (pareigybės aprašymas): Asta Žiulpienė
    • Vyresnioji specialioji pedagogė, logopedė: Vita Kietelytė
    • Bibliotekos vedėja: Laima Drungilienė
    • Bibliotekininkės: Rita Račienė, Regina Katkuvienė
    • Socialinės pedagogės: Silvija Geležinienė, Diana Anužienė
    • Psichologė: Julija Akimenkova

MOKYTOJAI:

  • Ikimokyklinio ugdymo mokytojai (pareigybės aprašymas):
    • Renata Bačiulienė - ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė,
    • Lina Beniušienė - ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė,
    • Violeta Milašienė - ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja,
    • Sigita Sokaitė - ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja,
    • Marija Narkienė - ikimokyklinio ugdymo mokytoja,
    • Radvilė Anužytė - ikimokyklinio ugdymo mokytoja.
  • Priešmokyklinio ugdymo mokytojai (pareigybės aprašymas):
    • Laimutė Narvilienė – mokytoja metodininkė,
    • Rita Račienė – mokytoja,
    • Aldona Riepšienė – vyresnioji mokytoja,
    • Veronika Kerinienė -mokytoja metodininkė.
  • Pradinio ugdymo mokytojai (pareigybės aprašymas):
    • Alma Bružienė – mokytoja metodininkė,
    • Inga Jonauskienė – mokytoja metodininkė,
    • Astra Lasienė – mokytoja metodininkė,
    • Rasa Marciulevičienė – mokytoja metodininkė,
    • Stasė Černeckienė – mokytoja metodininkė,
    • Eglė Žvirzdinienė –  mokytoja,
    • Eglė Liebutė – mokytoja,
    • Justas Valaitis – vyresnysis mokytojas,
    • Jolanta Vainušienė - vyresnioji mokytoja.
  • Lietuvių kalbos mokytojai:
    • Regina Katkuvienė – mokytoja metodininkė,
    • Sigita Dirmeitienė – mokytoja metodininkė.
  • Anglų kalbos mokytojai:
    • Asta Bukauskienė – vyresnioji mokytoja (pradiniame ugdyme),
    • Sandra Katkuvienė – vyresnioji mokytoja.
  • Rusų kalbos mokytoja:
    • Genovaitė Macienė – mokytoja metodininkė.
  • Biologijos, gamtos ir žmogaus mokytoja:
    • Irena Sendrauskienė – vyresnioji mokytoja.
  • Vokiečių kalbos mokytoja:
    • Vida Garjonienė – mokytoja metodininkė.
  • Matematikos mokytoja:
    • Nijolė Andriuškytė – mokytoja metodininkė.
  • Fizikos mokytojas:
    • Pranas Paulikas – vyresnysis mokytojas.
  • Istorijos mokytoja:
    • Sigita Jonaitienė – mokytoja metodininkė,
    • Regina Norvaišienė – mokytoja metodininkė.
  • Geografijos mokytoja:
    • Esmiralda Butrimaitė - vyresnioji mokytoja.
  • Chemijos mokytoja:
    • Aurelija Bėrantaitė - mokytoja.
  • Informacinių technologijų mokytoja:
    • Edita Miežetienė – mokytoja metodininkė,
    • Nijolė Andriuškytė – mokytoja metodininkė.
  • Muzikos mokytoja:
    • Daiva Beivydienė – mokytoja metodininkė.
  • Žmogaus saugos mokytoja:
    • Vida Garjonienė mokytoja metodininkė.
  • Dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja:
    • Albinas Šiaudvytis – mokytojas.
  • Dorinio ugdymo (etikos) mokytoja:
    • Irena Grabienė – mokytoja metodininkė.
  • Technologijų mokytojai:
    • Ieva Litvaitytė – mokytoja metodininkė,
    • Juozas Lingys mokytojas metodininkas.
  • Dailės mokytoja:
    • Živilė Sabaliauskaitė – mokytoja metodininkė.
  • Kūno kultūros mokytoja:
    • Vaclova Pukelienė – vyresnioji mokytoja.
  • Šokio mokytoja (pareigybės aprašymas):
    • Raimonda Grikšienė – šokio vyresnioji mokytoja.

KLASIŲ AUKLĖTOJAI:

  • 1a – Jonauskienė Inga
  • 1b – Liebutė Eglė
  • 2a – Černeckienė Stasė
  • 2b – Valaitis Justas
  • 2c – Marciulevičienė Rasa
  • 3a – Bružienė Alma
  • 3b – Lasienė Astra
  • 4a – Žvirzdinienė Eglė
  • 4b – Vainušienė Jolanta
  • 5a – Katkuvienė Sandra
  • 5b – Katkuvienė Regina
  • 6a – Dirmeitienė Sigita
  • 6b – Geležinienė Silvija
  • 7 – BeivydienėDaiva
  • 8 – Andriuškytė Nijolė