Dėl progimnazijos mokinių uniformų

Atnaujinta: Sekmadienis, 11 lapkričio 2018
Paririnkite šrifto dydį:

Gerb. Tėveliai ir 1–7 klasių mokiniai,
kilus klausimams dėl uniforminių švarkų dydžių ar įsigijimo galite kreiptis į siuvimo firmą „Tometa“ Klaipėdoje Taikos pr. 84, (daugiau informacijos internete www.uniformos.lt) arba kreiptis į siuvimo firmos atstovę Klaipėdoje (tel. 8 618 14 158, 8 (46) 311 970). 

Panašios spalvos (tamsiai mėlynos) švarkelius sunkiau finansiškai besiverčiančios šeimos gali nusipirkti ten, kur jiems patogiau. Tik reikės įsigyti ir prisisiūti mūsų progimnazijos emblemą.

***

Norintieji parduoti uniformą (tvarkinga, švari uniforma turės būti supakuota į permatomą maišelį, kuriame įdėtas lapelis: dydis (pečių plotis, rankovių ilgis ir švarkelio/sarafano ilgis), mokinio(-ės) vardas pavardė ir klasė, norima kaina, elektroninio pašto adresas, telefono numeris) arba ją padovanoti galės perduoti socialinei pedagogei Dianai Anužienei (tel. Nr.: +370 674 30 576) į 55 kabinetą.