Metinių projektinių darbų pristatymas 2019

Atnaujinta: Penktadienis, 14 birželio 2019
Paririnkite šrifto dydį:

Senoliai sako: „Karštymety ir akmuo kruta“. Kruta ir Simono Daukanto progimnazijos bendruomenė.

Priešmokyklinukai ir pradinukai kviečia tėvelius į savo veiklų pristatymus , o 5–8 klasių mokiniai dalyvauja netradicinio ugdymo veiklose, aktyviai lavinasi ugdymo dienose. Birželio 12 dieną vyko 5–8 klasių mokinių projektinių darbų pristatymas. Gilintasi į literatūros, etnokultūros, užsienio kalbų, matematikos, gamtos mokslų, muzikos ir dailės sritis. Mokiniai atskleidė ne tik dalykų žinias, bet ir informacinių technologijų raštingumą bei komunikavimo, oratorinius gebėjimus. Refleksijos metu vaikai kalbėjo, kad kitais metais su dar didesniu noru atliks projektinius darbelius, nes išmoko dirbti komandoje, susidraugavo, įgijo naujos patirties.